Blog

Zaprojektowana z myślą o kobietach, które kochają luksus – zjawiskowa Kolekcja Premium
Zaprojektowana z myślą o kobietach, które kochają luksus – zjawiskowa Kolekcja Premium

Zaprojektowana z myślą o kobietach, które kochają luksus – zjawiskowa Kolekcja Premium

Wrzesień 22, 2022
Kategorie: Taranko Moda i styl

Moda nie ma wieku, ale rodzi się z zamiłowania do pięknych wykończeń i tradycyjnego krawiectwa. Gdańsk – to tutaj powstała pierwsza sukienka w kwiaty, która dała początek marce Taranko. Podążając za marzeniami, rodzinna marka stworzyła romantyczną historię i zabiera nas w podróż do krainy piękna i luksusu, gdzie każda kobieta poczuje się wyjątkowo. 

Dziesiąta, jubileuszowa odsłona Kolekcji Premium uwodzi romantycznymi krojami, ręcznie doszywanymi falbanami, a wszystko to zamknięte w ramach obfitości i wyszukanych tkanin. Znajdziesz tu rozkwitające na jedwabnych tkaninach róże i zwierzęce printy, które dzięki swojej ponadczasowości tworzą kreację idealną. Indywidualnie ponumerowane projekty sprawiają, że kolekcja jest jeszcze bardziej wyjątkowa, a każda rzecz unikatowa.

 

Szlachetne materiały i kobiece kroje

Pierwsze skrzypce grają tutaj wełna i jedwab, jednak gwiazdą kolekcji zdecydowanie pozostaje doskonale skrojony garnitur, ozdobiony efektownymi piórami marabuta. Różane printy w połączeniu ze zwierzęcym wzorem tworzą duet idealny, który świetnie prezentuje się zarówno na sukience, jak i bluzce z wiązaniem pod szyją.

 

 

Dopracowane detale 

W Kolekcji Premium znajdziemy również tweedowe sukienki oraz spódnice, a także koszule z biżuteryjnymi guzikami i bufiastymi rękawami. Romantyczny i delikatny styl zachwyca na każdym kroku i zauważymy to również w dopełniających kolekcję akcesoriach. Perły i kamienie naturalne królują w tym sezonie, tworząc najpiękniejszą oprawę dla naszej kreacji. Podkreślające talię paski z ozdobnymi klamrami to tylko dowód na to, że Taranko dba o każdy najmniejszy detal, a do jakości podchodzi bez kompromisów.

 

 

Sukienki, które ubiorą Cię w pewność siebie

Tej jesieni Taranko ubierze Cię w pewność siebie i elegancję. Zakochaj się w najpiękniejszych projektach tego sezonu i odkryj w sobie to, co najbardziej kobiece.

 

 

Rozświetlone słońcem, nostalgiczne, dopracowane zdjęcia zachęcają do tego, by ubrać się w pewność siebie. W zwiewnych fasonach, luksusowych materiałach i malarskich wzorach odnajdujemy nową definicję luksusu. 

Kolekcja Premium jest już dostępna na TARANKO.COM oraz w wybranych butikach.

Zdjęcia: Dorota Szulc
Film: Bart Pogoda
Modelka: Julia Bilska/Uncover Models
Dyrekcja artystyczna i stylizacja: Karolina Gruszecka
Makijaż: Patrycja Dobrzeniecka
Włosy: Emil Zed