Blog

Kolekcja Limited Edition - kobiecość, która działa na zmysły
Kolekcja Limited Edition - kobiecość, która działa na zmysły

Kolekcja Limited Edition - kobiecość, która działa na zmysły

Kwiecień 12, 2024
Kategorie: Taranko Moda i styl

 

Opowieść o pięknie i miłości do mody

Kolekcja Limited Edition czerpie inspiracje z mody, elegancji i miłości. Zapowiada ją sesja zdjęciowa autorstwa Pauliny Wesołowskiej, zrealizowana w Paryżu — nie bez powodu nazywanym najbardziej romantycznym z miast. Jednak nie trzeba wybierać się do stolicy Francji, by zaznać letniego czaru i magii miłości. Szelest tkaniny w ciepły wieczór, jej delikatny wzór i dopracowane detale pozwolą każdej kobiecie poczuć się wyjątkowo i celebrować najpiękniejsze chwile.

 

 

Najpiękniejsze kreacje na wyjątkowe okazje

Wiosna i lato obfitują w wydarzenia, które wymagają odpowiedniej oprawy i stylizacji. Śluby, wesela, garden party – każda z tych okazji nadaje się do tego, aby zabłysnąć w pięknej sukience czy świetnie skrojonym garniturze. Ale piękne ubrania nie powinny w głębi szafy czekać na kolejny sezon, warto więc nosić je również na co dzień – w pracy czy na urlopie. Bo dlaczego nie podkreślić kobiecości zawsze wtedy, kiedy mamy na to ochotę? Z kolekcją Limited Edition to naprawdę proste – znajdziemy w niej bowiem zjawiskowe propozycje, które sprawią, że przyciągniemy wzrok. 

 

  

Pastelowe kolory i złote detale

Pastelowe kolory i złote detale nadają kolekcji Limited Edition wyjątkowego blasku, który sprawia, że każda kobieta czuje się jak gwiazda swojej opowieści. Te subtelne, lecz wyraziste elementy przywołują na myśl atmosferę letniego zachodu słońca nad Sekwaną, gdzie światło odbija się od kamienic, tworząc magiczną aurę romantyzmu.

W kolekcji znajdziemy nie tylko kreacje na wyjątkowe okazje, ale również propozycje idealne na co dzień. Bo przecież piękno i elegancja nie powinny być zarezerwowane tylko na wyjątkowe momenty. Sukienki o delikatnych krojach i lekkich tkaninach, świetnie skrojone garnitury i dodatki, które podkreślają kobiecą urodę – to wszystko czeka na nas w kolekcji Limited Edition.

 

 

Prawdziwe piękno tkwi w szczegółach, a kolekcja Limited Edition to właśnie połączenie drobnych detali, które sprawiają, że każda kobieta czuje się wyjątkowo.

Kolekcja jest dostępna od 17.04 w wybranych butikach i na TARANKO.COM

 

CREDITS:

Zdjęcia: Paulina Wesołowska

Modelka: Oriane Tuffery

Dyrekcja Artystyczna: Karla Gruszecka

Makijaż: Patrycja Dobrzeniecka

Włosy: Gor Duryan

Stylizacja: Karla Gruszecka