Blog

Kolekcja Premium - przenieście się z nami do najpiękniejszych ogrodów zaczynającej się wiosny
Kolekcja Premium - przenieście się z nami do najpiękniejszych ogrodów zaczynającej się wiosny

Kolekcja Premium - przenieście się z nami do najpiękniejszych ogrodów zaczynającej się wiosny

Marzec 06, 2024
Kategorie: Taranko Moda i styl

 

W tym sezonie chcemy opowiedzieć Wam wyjątkową historię

W najpiękniejszym otoczeniu sztuki, kwiatów i piękna. Zabieramy Was ze sobą do prawdziwego serca Warszawy, do starej oranżerii Łazienek Królewskich. Przestrzenna galeria rzeźb skąpana w złotym świetle słońca, które rozświetla twarz, sprawia że na kreacjach mienią się detale i czuć na skórze delikatne ciepło. To tutaj, w tym szczególnym miejscu, kobieta staje się bohaterką własnej opowieści, otoczona atmosferą inspiracji i elegancji.

 

 

Miłość od pierwszego założenia

W tych wyjątkowych wnętrzach odczuwa się ducha przeszłości i najpiękniejszą inspirację na przyszłość. To tutaj, w tej pełnej historii oranżerii elegancka i klasyczna kobieta, odnajduje swoje miejsce. Jej historia sięga korzeniami do inspiracji z lat sztuki i piękna, które przemawia do niej z każdej części tego miejsca. Ubierając się w kreacje, które łączą w sobie klasykę i nowoczesny wyraz, kobieta ta emanuje pewnością siebie i miłością do tradycji, jakby każdy szew w jej ubraniu opowiadał niezwykłą historię rodziny i kultury. W otoczeniu rzeźb, kwiatów i wszechobecnego światła, staje się uosobieniem romantyzmu i siły. Dla niej te wyjątkowe projekty to nie tylko ubrania, lecz manifestacja jej osobowości i wyraz miłości do sztuki, która sprawia, że świat staje się bardziej piękny i inspirujący. Historia ta jest silnym wyrazem tego, co najważniejsze dla marki. Taranko to marka z Polski, z Gdańska. Rodzinna tradycja i miłość do mody już od 37 lat inspirują kobiety elegancją i doskonałym stylem.

 

  

Miłość do mody 

Wyobraź sobie kreację idealną – wyjątkową i kobiecą sukienkę. Malowaną w najpiękniejszy wzór kwiatów lub dopracowany, doskonałej jakości garnitur łączący kobiecość i modowy charakter. Klasyczny, luksusowy, ponadczasowy. Tej wiosny chcemy uwieść Was naszymi najpiękniejszymi projektami i zaprosić do wspólnego świętowania pasji do mody.

Po raz trzynasty prezentujemy Wam wyjątkową kolekcję PREMIUM, stworzoną w hołdzie dla tradycyjnego rzemiosła i krawiectwa. Uszyta z najwyższej jakości tkanin, na których rozkwitły najpiękniejsze kwiaty, będzie spełnieniem marzeń kobiet, które kochają luksus.

Perłą kolekcji są liczne, misternie doszyte ozdoby z delikatnych piór. Powiewając na wietrze, zaskakują i wprowadzają nas w nastrój jak z najpiękniejszych ogrodów zaczynającej się wiosny.

 

 

W tych projektach wiosna będzie należeć do Was! Kolekcja Premium to opowieść o pięknie kobiecości i sztuce krawiectwa. Przed Wami 11 limitowanych, ręcznie numerowanych projektów. Całość dopełniają wyjątkowe dodatki i najpiękniejsza biżuteria.

Kolekcja jest dostępna w wybranych butikach i na TARANKO.COM

 

CREDITS:

Zdjęcia: Gosia Turczyńska

Modelka: Iva Maslac

Dyrekcja Artystyczna: Justyna Sękowska (Taranko)

Makijaż: Patrycja Dobrzeniecka

Włosy: Daniel Gryszke (Division Management)

Stylizacja: Aleksandra Paprzycka (Taranko)

Scenografia: Piotr Piwowar

Movement Director: Bartłomiej Gąsior

Casting Director: Ernest Rudzki

Produkcja: Justyna Sękowska, Julia Janiak, Justyna Zaorska (Taranko)