DOSTAWA & PŁATNOŚCI

 

DOSTAWA TWOJEGO ZAMÓWIENIA

Przesyłkę dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres lub do wybranego przez Ciebie paczkomatu, punktu odbioru i salonu. Jeśli wybierzesz dostawę do salonu,

Twoje zamówienie będzie tam czekać na odbiór przez 7 dni. 

 

 

ŚLEDZENIE ZAMÓWIENIA

W każdej chwili możesz sprawdzić na jakim etapie znajduje się zamówienie wchodząc w „Twoje konto” następnie w „Zamówienia”.

Przez wiadomość e-mail powiadomimy Cię o wysyłce, następnie dostaniesz od nas wiadomość z linkiem do śledzenia wysyłki.

 

 

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Twoje zamówienie zostanie dostarczone maksymalnie do 10 dni roboczych od dnia zakupu dla zamówień realizowanych na terenie Polski. Czas dostawy zależy od wybranego przez Ciebie

sposobu płatności oraz sposobu dostawy. Czas dostawy poza granice Polski różni się w zależności od kraju zamawiającego i jest określony poniżej.

 

 

PŁATNOŚCI

Płatności możesz dokonać poprzez system online Przelewy24, PayPo, Blik, PayPal oraz przelewem tradycyjnym i kartą podarunkową. 

 

 

Jak to działa?

  • Składając zamówienie wybierz metodę płatności PayPo.
  • Po podsumowaniu zamówienia i zatwierdzeniu przez kliknięcie Zamawiam i Płacę, nastąpi przekierowanie na stronę PayPo.
  • Na stronie PayPo należy wskazać podstawowe dane, tak aby PayPo w Twoim imieniu mogło uregulować rachunek za zakupiony towar.
  • Twoje zamówienie zostaje wysłane zgodnie z wybrana metodą dostawy.
  • Od momentu złożenia zamówienia masz 30 dni na jego opłacenie. Możesz też dokonać zwrotu zamówienia, w czasie 30 dni od zakupu, nie ponosząc kosztów zakupu. W takim przypadku rozlicza się z nami Paypo.
  • Tę metodę płatności możesz wybrać, jeśli Twoje zamówienie nie przekracza 1000 pln