Wymiana

ILE MAM CZASU NA WYMIANĘ ZAKUPIONEGO PRODUKTU? Na wymianę zakupionego produktu mają Państwo 14 dni od daty doręczenia przesyłki.
JAKIE WARUNKI MUSI SPEŁNIĆ PRODUKT KTÓRY CHCĘ WYMIENIĆ? Wymieniany produkt musi być odesłany w takim samym stanie w jakim został doręczony, nie może być uszkodzony czy zniszczony, nie może nosić żadnych śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne metki i w miarę możliwości oryginalne opakowanie.
JAKIE WARUNKI MUSI SPEŁNIAĆ PRODUKT NA WYMIANĘ? Produkt na wymianę może być dowolnym produktem dostępnym w e-sklepie Taranko.
CZY MOGĘ WYMIENIĆ ZAKUPIONE PRODUKTY W DOWOLNYM SKLEPIE TARANKO? Niestety, nie. Produkt zakupiony w e-sklepie Taranko musi być wymieniony za pośrednictwem e-sklepu.
W JAKIM TERMINIE E-SKLEP TARANKO ZREALIZUJE MOJĄ WYMIANĘ? Procedura wymiany produktu może trwać do 14 dni. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zależy Państwu na szybszym odebraniu nowego zamówienia proponujemy skorzystanie z procedury zwrotu – odstąpienia oraz dokonanie ponownego zakupu w e-sklepie. Klient ponosi koszty odesłania towaru do E-sklepu.
CO MUSZĘ ZROBIĆ GDY CHCĘ WYMIENIĆ DANY PRODUKT? Aby wymienić produkt, który został zakupiony w e-sklepie Taranko należy:
  1. Złożyć nowe zamówienie w e-sklepie Taranko w którym wskazany zostanie produkt na wymianę.
  2. W opcjach dostawy należy wybrać „Poczta Polska – przedpłata”, a następnie w opcjach płatności wybrać ikonę „wymiana” i dokończyć składanie zamówienia.
  3. Wypełnić formularz wymiany, który został wysłany wraz z produktem (jeśli nie posiadają Państwo formularza można go wydrukować tutaj- pobierz formularz).
  4. Dołączyć oryginalny dowód zakupu (jeśli na paragonie lub fakturze występują jeszcze inne produkty, wówczas paragon zostanie skorygowany i odesłany drogą mailową).
  5. Dokładnie zapakować i zabezpieczyć produkt.
  6. Jeśli nowo zamawiany produkt jest droższy od wymienianego, należy dopłacić różnicę na konto e-sklepu: 97116022020000000227424967 Bank Millennium (w tytule wpisując numer zamówienia).
  7. Klient ponosi koszty odesłania towaru do e-sklepu.
  8. Wymieniany produkt z dołączonym formularzem wymiany, dowodem zakupu (paragon, faktura VAT), należy odesłać na adres:
TARANKO SP. Z O.O. „E-SKLEP”
UL. MARYNARKI POLSKIEJ 73B
80-557 GDAŃSK
E-sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani za pobraniem.