Dostawa

GDZIE MOGĘ ODEBRAĆ MOJE ZAMÓWIENIE? Przesyłkę można otrzymać pod wskazanym przez Państwa adresem (np. adres zamieszkania, adres miejsca pracy).
CZY MOGĘ ŚLEDZIĆ MOJE ZAMÓWIENIE? W każdej chwili można sprawdzić na jakim etapie znajduje się zamówienie wchodząc w „Twoje konto” następnie w „Zamówienia”. Ponadto, otrzymają Państwo e-mail potwierdzający wysyłkę a następnie e-mail z linkiem do strony śledzenia wysyłki oraz będą Państwo informowani przez firmę kurierską o kolejnych etapach dostawy zamówienia poprzez SMS.

W JAKIM CZASIE OTRZYMAM SWOJE ZAMÓWIENIE?
Wysyłka zamówionych produktów realizowana jest w ciągu 72h od momentu zaksięgowania wpłaty Klienta, lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, od momentu złożenia zamówienia. Czas dostawy wysyłki uzależniony jest od rodzaju wybranej wysyłki. W przypadku gdy wybrali Państwo wysyłkę za pomocą kuriera DPD czas dostarczenia wynosi 1-2 dni roboczych, natomiast w przypadku Poczty Polskiej czas dostarczenia wynosi 2-5 dni roboczych. Czas dostawy poza granice Polski różni się w zależności od kraju zamawiającego i jest określony poniżej.

 
JAKI JEST KOSZT WYSYŁKI?