Dostawa

GDZIE MOGĘ ODEBRAĆ MOJE ZAMÓWIENIE? Przesyłkę można otrzymać pod wskazanym przez Państwa adresem (np. adres zamieszkania, adres miejsca pracy).
CZY MOGĘ ŚLEDZIĆ MOJE ZAMÓWIENIE? W każdej chwili można sprawdzić na jakim etapie znajduje się zamówienie wchodząc w „Twoje konto” następnie w „Zamówienia”. Ponadto, otrzymają Państwo e-mail potwierdzający wysyłkę a następnie e-mail z linkiem do strony śledzenia wysyłki oraz będą Państwo informowani przez firmę kurierską o kolejnych etapach dostawy zamówienia poprzez SMS.
W JAKIM CZASIE OTRZYMAM SWOJE ZAMÓWIENIE? Wysyłka zamówionych produktów realizowana jest w ciągu 72h od momentu zaksięgowania wpłaty Klienta, lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, od momentu złożenia zamówienia, a w przypadku zapłaty za zamówienie Kartą Upominkową, od momentu dostarczenia Karty Upominkowej do siedziby sprzedającego.
Czas dostawy wysyłki uzależniony jest od rodzaju wybranej wysyłki. W przypadku gdy wybrali Państwo wysyłkę za pomocą kuriera DPD czas dostarczenia wynosi do 2 dni roboczych, natomiast w przypadku Poczty Polskiej czas dostarczenia do 5 dni roboczych.Czas dostawy poza granice Polski różni się w zależności od kraju zamawiającego, i jest określony poniżej.
JAKI JEST KOSZT WYSYŁKI?
taranko dostawa
Jeżeli wartość Państwa zamówienia przekroczy 1000zł wysyłka odbywa się na koszt e-sklepu Taranko.