SPECJALISTA DS. MARKETINGU Z BARDZO DOBRYM ANGIELSKIM

Poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu z bardzo dobrym angielskim
MIEJSCE PRACY: Gdańsk – Centrala

OPIS STANOWISKA:

  • Realizowanie celów marketingowych poprzez implementację strategii wizerunkowej marki
  • Zarządzanie produktem/towarem na stronach internetowych na podstawie analizy wyników
  • Nadzór nad tworzeniem „copy” oraz pracami w kontekście „SEO”
  • Przygotowywanie kampanii mailingowych i newsletterów
  • Współpraca z kontrahentami i klientami marki w obszarze marketingowym oraz z innymi działami w firmie

WYMAGANIA:

  • Język angielski na poziomie B2 lub C1 – warunek konieczny
  • Skoncentrowanie na celu oraz elastyczność w stale zmieniającym się środowisku pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju w obszarze marketingu i sprzedaży e-commerce
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  i pracę stacjonarną w centrali firmy od poniedziałku do piątku
  • Wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru

JEŚLI CHCESZ APLIKOWAĆ NA TO STANOWISKO WYŚLIJ SWOJE CV ORAZ KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ NA ADRES E-MAIL PRACA@TARANKO.COM

Wysyłając zgłoszenie rekrutacje do Taranko Sp. z o. o.
80-557 Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 73B wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez:
Taranko Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Marynarki Polskiej 73B jako Pracodawcy i administratora danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,

Klauzula informacyjna dla celów rekrutacji

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Taranko Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Marynarki Polskiej nr 73, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk- Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000162074, REGON 192903799, NIP 9570857274
    Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych.
  2. Kontakt z Administratorem jest możliwy: poprzez e-mail: taranko@taranko.com; tel. (58) 343 10 49 oraz korespondencyjnie pod ww. adresem siedziby Administratora.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
  4. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji,
  5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom
  6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
  9. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończeniu procesu rekrutacji
  10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania